Alo Evden Eve Nakliye - Evden Eve Nakliyat

istanbul evden eve nakliyat ve şehirler arası taşımacılık

İstanbul Nakliyat Hizmetleri

İstanbul Nakliyat Hizmetleri

İstanbul Evden Eve Nakliyat, İstanbul Evden Eve Taşımacılık, İstanbul Sigortalı Nakliyat, İstanbul Şehir içi Nakliyat, İstanbul Şehirler Arası Nakliyat

0533 514 12 37 – 0543 934  92 64 – 0535 494 97 25

İstanbul Nakliyat hizmeti hakkında bilgi edinmek için bizleri arayabilir İstanbul Nakliyat ile ilgili aşağıda ki içeriğimizi inceleyebilir ve bize ulaşabilirsiniz.

Uzun yıllardır İSTANBUL ‘da ve Türkiye’nin tüm illerinde aralıksız olarak Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık hizmeti vermektedir. Taşıma yapılacak eşya yoğunluğuna göre her türlü kapasiteye sahip 15’in üzerinde aracımız bulunmaktadır.

Bizim işimiz Evden Eve Nakliyat bu konuda uzmanız ve kendimize güveniyoruz.

Şehirler Arası Nakliyat‘ta Türkiyenin neresine taşımacılık talep ediyorsanız firmamız size bu hizmeti sağlamaktadır.

Şehirler arası nakliyat‘ta KaliteliPaketlemeliSigortalı taşımacılık ile eşyalarınız güvende. İşletmemiz deneyimli ve eğitimli ekip arkadaşları ile Profesyonel Şehirler Arası Taşımacılık yapmakta. Firmamız İstanbul da hizmet verip Türkiye‘nin her yerine hizmet götürmektedir.

Taşıma işlemi öncesinde eşyalarınız güvenle paketlenir ve taşıma işlemi başlar, güvenli şekilde araçlarımıza taşınır.

 

Ofis taşımacılığı yapan firmamız personeli iş yeri, ofis veya şirketin eşya miktarı, ne tür araç ve ekipmanların kullanılacağı, kaç personelin görev yapacağı, taşımanın ne kadar süre olacağı hakkında yöneticilerimize bilgi verir.
Firmamızın ekipleri durum değerleme yapıp ofisin veya işyerinin taşınma maliyetini cıkartır, firmamız fiyat teklifini taşınacak firmaya iletilir. Taşıma öncesi personelimizden alınan bilgi doğrultusunda paketleme malzemesi ve personel ayarlanmasını yaparak taşıma günü olabilecek problemlerin önüne geçilir. İşyeri görevlileri Alo Evden Eve Nakliyat ‘Müşteri Temsilcisi’ veya personel şefi ile muhatap olur.

Taşıma işlemlerimizin süreci şu şekilde ilerler:
İş yeri veya Ofis Taşıma işlemi yapılmadan önce eşya tespiti yapılarak eşyaların detayı net olarak saptanır.
Tespit sonucu doğrultusunda taşınma programı uygulanır.
eğitimli kadrosu ile fabrikanızı yeni fabrikanıza güvenli bir şekilde taşıyoruz. Kayseri fabrika taşımacılığı denildiğinde deneyimli personellerimiz ve özel ekipmanlarımız ile İmza nakliyat fabrika taşıma akıllara gelir.

Fabrika taşımacılığı esnasında makinalarınız, ofis malzemeleriniz ve diğer değerli tüm eşyalarınızın zarar görmemek koşulu ile özel ekipmanlar ile titizce paketlenir. Fabrika taşımasında ağır makinalar fordliftler ile taşınmaktadır.

Fabrika nakliye hizmetimizde öncelikle ofis ekipmanlarınız özel korumalı ve deneyimli kodromuz ile zarar görmeden dikkatli şekilde paketlenir. Raflarda bulunan eşyalarınız dikkatli bir şekilde geride hiçbir şey bırakmayarak fabrika taşımasında paketlenir. Özel elektronik esşyalarınız hiçbir zarar görmeyecek şekilde fabrika taşıması kapsamı ile özenle paketlenip taşınır. Fabrika taşımasının en önemli bölümü ağır makinalar ve üretim bantları gibi diğer makinalar liftler ile taşınmaktadır. Yeni fabrikaya taşıma işlemi yapıldığından eşyalarınız sizin ilettiğiniz bilgiler doğrultusunda yerli yerine taşınır.

Sigortalı Taşımacılık, Nakliyat Sigortası ile taşıma şirketi yangın, kaza gibi beklenmedik durumlara karşı eşyanızı ve hem de kendi firmasını sigortalamaktadır. Eşyanızın beklenmedik durumlara karşı ve bütüncül hasarlara karşı sigortalanması demektedir. Bu durum, Taşıma şirketinin yararına olduğu gibi eşyalarınızı güvene almış olduğunuz için nakliye işlemlerinin üzerinizdeki stresini de hafifletecektir.

Bu nedenle evden eve sigortalı taşımacılık ile, eşyalarınız için bir güven telkin edecek, nakliyat işlemlerinizi rahatlatacak. Ayrıca nakliyat  sırasında gelecek zarar’a karşı koruma sağlayacak. Geleneksel nakliye durumlarında kazalara karşı güvensiz şekilde eşyalarınızı amatör taşımacılık firmalarına emanet etmeyin!

Sigortalı Taşımacılık avantajlarından faydalanın.

 

Alo Evden Eve Nakliye - Evden Eve Nakliyat © 2019 aloevdeneve.com | alokardeslernakliyat.com Pendik Medya web tasarım ve internet bilişim teknolojileri